ردیاب خودرو شرکت فرجاد سیستم پرداز

ردیاب خودرو،جی پی اس خودرو

Farjad System


معرفی لمون نت

سیستم تعمیرات نگهداری «لمون نت» نسل جدید سیستم های نگهداری و تعمیرات است که با استفاده از امکانات تلمتری(Telemetry) امکان دریافت مقادیر انواع پارامترهای وضعیتی بصورت آنالوگ و دیجیتال را دارد. این سیستم علاوه بر داشتن امکانات یک نرم افزار معمول تعمیرات نگهداری، با استفاده از روش های ارتباطی نوین نظیر پیامک، GPRS، 3G و ایمیل، یک مکانیزم دریافت اطلاعات دستگاه، تحلیل اطلاعات و ارسال گزارش برای مسئولین را دارد که در حقیقت برتری «لمون نت» نسبت به نرم افزار های مشابه محسوب می شود.

تحت وب بودن نرم افزار به شما این امکان را میدهد از هر کجا که به اینترنت دسترسی داشته باشید بتوانید از امکانات آن استفاده کنید و نیز سیستم Telemetry بتواند اطلاعات کارکرد و وضعیت دستگاه را برای نرم افزار بصورت آنلاین ارسال کند.

مخاطبین نرم افزار «لمون نت»

تکنولوژی ارتباطی این امکان را فراهم کرده است که کار پیگیری و برنامه ریزی سرویس های تعمیرات دستگاه دیگر صرفاً یک کار درون سازمانی نباشد. لذا علاوه بر مسئولین تعمیرات نگهداری و شرکتهای مالک این دستگاهها، شرکت های ارائه دهنده خدمات پس از فروش و گارانتی می باشند که علاقه مندبه داشتن اطلاعات آنلاین از نحوه کارکرد و اطلاعات خرابی دستگاه می باشند. چرا که داشتن اطلاعات به موقع به آنها در ارائه خدمات بهتر و در نهایت رضایت مشتریان کمک می کند.

دستگاه و تجهیزات هدف

هرگونه دستگاه مکانیکی و الکتریکی که نیاز به تعمیرات و سرویس های دوره ای دارند می تواند در «لمون نت» تعریف شود.اگر دستگاهها و تجهیزات مورد نظر سیگنالهای الکتریکی از کارکرد وضعیت خرابی خود ارائه بدهند قابلیت اتصال به دستگاه Telemetry جهت ارسال این سیگنالها به نرم افزار «لمون نت» را دارا می باشد. تاکنون دستگاه و تجهیزات نمونه زیر به عنوان تجهیزات هدف شناسایی شده اند.

  • دستگاههای سنگین و سبک راه سازی نظیر لودر و بیل مکانیکی
  • جرثقیل و لیفتراک
  • دستگاههای حفاری
  • خودروهای سواری
  • کامیون ها