ردیاب خودرو شرکت فرجاد سیستم پرداز

ردیاب خودرو،جی پی اس خودرو

Farjad System


نرم افزار به صورت سرویس

نرم افزار به صورت سرویس (که به SaaS معروف است) رویکردی است برای ارائه و فروش نرم افزارها که در آن تولید کننده نرم افزار اجازه استفاده از نرم افزار را در ازای حق سرویس ماهیانه یا سالیانه در اختیار استفاده کننده قرار می دهد. در این روش نرم افزار یا بر روی تجهیزات متعلق به استفاده کننده نصب می شود و یا بر روی سرور و تجهیزات ارائه دهنده خدمات بصورت وب-بنیان بر روی شبکه اینترنت به استفاده کننده سرویس می دهد.

روش ارائه نرم افزار به صورت سرویس روشی است برای پایین آوردن هزینه و خطرات خرید مالکیت نرم افزار. در روش سنتی خرید و به خدمت گرفتن نرم افزارها، ممکن است مشتری پس از صرف هزینه بسیار برای خرید نرم افزار و تجهیزات سخت افزاری مورد نیاز متوجه شود نرم افزار و سخت افزار خریداری شده نیاز او را بر آورده نمی کند و یا اساساً توان خرید چنین امکاناتی را نداشته باشد ولی در مدل خرید سرویس نرم افزار مشتری با پرداخت هزینه ناچیز ماهانه و یا سالانه سرویس مورد نظر را استفاده می کند و بدون پرداخت هزینه خرید و پشتیبانی (و بعضاً هزینه تهیه سخت افزار) ریسک از دست دادن مقادیر زیادی از دارایی خود را به حداقل می رساند.

مزایای استفاده از نرم افزار به صورت سرویس عبارت از :

  1. هزینه اولیه بسیار پایین جهت استفاده از نرم افزار
    در این مدل هزینه اولیه به خدمت گرفتن سیستم به حداقل می رسد زیرا شما می توانید در هر ماه فقط حق اشتراک همان ماه را بپردازید .
  2. افزایش امکانات دسترسی
  3. عدم نیاز به تهیه زیرساخت
  4. بهینه سازی هزینه های توسعه
  5. کاهش ریسک سرمایه گذاری

ما خدمات ردیابی را با استفاده از سیستم ردیابی (موقعیت یابی) و مدیریت ناوگان ردجو به صورت سرویس در اختیار شما قرار می دهیم. استفاده از این سیستم را با صرف حداقل زمان و هزینه آغاز کنید.