ردیاب خودرو شرکت فرجاد سیستم پرداز

ردیاب خودرو،جی پی اس خودرو

Farjad System

چگونگی کاهش هزینه سوخت با استقاده از مدیریت ناوگان

افزایش بهای سوخت همواره ذهن صاحبان وسایل نقلیه را مشغول کرده است، و اخیرا یک مشغولیت هفتگی و دلیلی بر توجه جدی شده است. متوسط بهای پر کردن یک باک ماشین هم اکنون بسیار بیشتر از گذشته شده است. شرکت های متکی به ناوگان حمل و نقل توجهات شدیدتری نسبت به این امر دارند زیرا نه تنها انها وسایل نقلیه چندگانه دارند که وابسته به سوخت دیزل برای سرویس دهی به مشتریان هستند انها گروهی از رانندگان و مسئولیت مراقبت از این را دارند که ایا این راننده ها کارامدترین استفاده را از وسایل نقلیه و زمان شان می کنند.


بدون بازرسی دقیق و سیستم های نظارت پیچیده برای کنترل این فاکتورها انها در معرض خطر از دست دادن میزان جدی بهره دهی به خاطر این قیمت های کنترل نشده هستند.GPS مخصوص مسیریابی وسایل نقلیه سریعا در بین ناوگان حمل و نقل محبوبیت خود را بدست اورد همانطور که برای استفاده اسان تر و کم هزینه تر شد بخش عمده ای از محبوبیت و موفقیت GPS جستجو توانایی منحصر به فرد ان برای کمک به نظارت بسیاری از بخش های پنهان و نه چندان پنهان مصرف می باشد. به طور کلی GPS مسیریاب ناوگان از یک سیستم مرورگر ماهواره محور برای دنبال کردن اطلاعات زمانی و مکانی هر وسیله نقلیه استفاده می کند این اطلاعات سپس به یک کاربر دور که میتواند مکان سرعت مسیر برنامه روزانه زمان استراحت روشن و خاموش کردن موتور و بیشتر از این را نظارت کند منتقل میشود که همه اینها را میتواند برای کاهش بهای سوخت و عملکرد بهینه شرکت شان مورد استفاده قرار گیرد. طبق مطالعات انجام شده ناوگان های دارای GPS مسیریاب بطور متوسط 13% کاهش بهای سوخت در هر سال را تجربه می کنند زمانیکه برای این گونه مشاغل کنترل بهای سوخت بسیار مهم است ، 4 راه ثابت شده وجود دارد که GPS مسیریاب می تواند جهت کاهش مصرف بنزین و همچنین هزینه های تجاری مورد استفاده قرارگیرد.


کاهش سرعت وسیله نقلیه: طبق گزارش آژانس محیط زیست اروپا کاهش محدوده سرعت بزرگراه از 120 به 110 کیلومتر بر ساعت برای ماشین های مسافربری با تکنولوژی حاضر 12 تا 18 درصد ذخیره سوخت را در پی دارد (با فرض اینکه رانندگی یکنواخت و ارام و 100 درصد اجبار برای محدودیت های سرعت ). این هزینه ضربدر تعداد وسیله نقلیه منبع عظیمی برای ذخیره در کارخواهد داشت. اغلب راه حل های GPS مسیریاب وسایل نقلیه می تواند اطلاعات سرعت دقیقی را برای هر وسیله مسیریابی شده تهیه کند اما بهترین راه حل GPS شامل مختصه های هشدار است که بلافاصله هنگام عبور از مرز سرعت تنظیم شده به شما خبر خواهد داد و به شما اجازه می دهد تا وضعیت را به محض اتفاق افتادن درست کنید و به راننده خاطی تذکر میدهد.


کاهش زمان استراحت: طبق نظر شرکت Ford Motor هر ساعتی که یک وسیله نقلیه با موتور روشن می ایستد برابر است با تقریبا 40 کیلومتر رانندگی مطالعات نشان داده اند که استارت مجدد موتور بیشتر از 30 ثانیه کار در جای موتور سوخت مصرف نمیکند اثر مضر خیلی کمی بر اجزای وسیله نقلیه دارد. گزارش های کار در جای موتور نشان میدهد که رانندگان سوخت را با روشن گذاشتن وسیله نقلیه شان بعنوان کنترل آب و هوا در روزهای سرد و گرم هدر میدهند همین کمپانی به طور موثری از اطلاعات این گزارش برای کاهش زمانهای کار در جای موتور استفاده میکند "ما استفاده از سوخت را خیلی نزدیک بازرسی کردیم" متوسط استفاده از سوخت باید 220 لیتر در ماه باشد من میتوانم سریعا ببینم که ایا رانندگان بالاتر از این میزان استفاده میکنند و ایا برای ان کاری انجام میدهند


برنامه ریزی روزانه و تقسیم بندی بهینه: از انجاییکه مسیریاب GPS به شما اجازه میدهد تا از مکان دقیق هر وسیله نقلیه سرتاسر روز یا شب اگاه شوید توزیع کنندگان میتوانند به طور موثرتری تقسیم بندی و برنامه ریزی را مدیریت کنند توزیع کنندگان به رانندگان اطمینان می دهند که مستقیم ترین مسیر را به محل کار انتخاب کنند و می توانند ماشین های گم شده را به مسیر برگردانند بهترین راه حل مسیریابی ناوگان شرایط ترافیکی ایجاد کردن می باشد تا رانندگان بتوانند تاخیرها را جبران کنند. برخی راه حلهای GPS توانایی پیداکردن وسایل نقلیه ای است که به سایت کار نزدیکترند با این اطلاعات مدیران میتوانند اطمینان حاصل دهند که کارها در بهترین شرایط ممکن انجام می شوند بعلاوه مدیران این ناوگان خواهند دانست ایا رانندگان وسایل نقلیه را در سفرهای غیرمجاز استفاده میکنند یا عمدا از مسیرهای طولانی به سمت سایت کاری می روند


نگهداری دقیق وسیله نقلیه: این یک حقیقت شناخته شده است که وسایل نقلیه ای که نگهداری منظمی را دریافت میکنند کارایی بالاتری دارند و سوخت کمتری استفاده میکنند تا وسایل طرد شده سرویس منظم نگهداری همچنین طول عمر ماشین را افزایش میدهد و شانس خرابی وسیله را که باعث تاخیرها و هزینه های اضافی میشود کاهش خواهد داد. یک سیستم مسیریاب ناوگان با کیفیت GPS به شما اجازه خواهد داد تا وسیله نقلیه تان نگهداری مناسبی را دریافت کند. با تنظیم هشداردهنده برای هر وسیله نقلیه بر اساس زمان تقویمی موتور بر زمان یا میزان فرسودگی بر مایل بر اساس نوع سرویس مورد نیاز از طریق ایمیل یا گزارش مناسب وقتی که وسیله نقلیه نیاز به نگهداری دارد به شما تذکر می دهد. یک برنامه انعطاف پذیر نگهداری وسیله نقلیه همچنین می تواند شانس بد عملکردی وسایل نقلیه در بزرگراهها و ایجاد تصادفات جدی را کاهش دهد. وسایل نقلیه مناسب نگهداری شده کمک میکنند تا اموالتان را با نگهداری وسایل نقلیه در جاده ها حفظ کنید تا تجارت بیشتر و پول کمتری در زمان داشته باشید.